Menu
Tvůj košík
Vítejte na nové verzi e-shopu RSP Fishing. Pokud jste zde poprvé, je třeba si před přihlášením resetovat heslo pomocí registrovaného emailu.
Váš účet jsme zachovali ale je třeba si ještě zkontrolovat veškeré osobní údaje.
Výrobce: Dragon Model: 00-31-42-02
Atraktory vyrobené pro zvýšení počtu záběrů při lovu dravých ryb na umělé nástrahy. Atraktor candát :nasládlý zápach halibuta a játry, barva tmavě oranžová. Atraktor okoun : jasně růžová tekutina páchnoucí po krevetách. Atraktor štika : směs zápachu masa a játry s jasně oranžovou barvou...
od 35 Kč
Výrobce: Tandem Baits Model: 12393
Každá nástraha vysoké kvality musí mít odpovídající poměr tuku, aby měla zaručený svůj výživný profil. Nato, aby byla efektivní musí také obsahovat odpovídající dávku proteinu. Naše speciálně vyrobené jedlé oleje dodávají nástrahám přiměřené množství přirozených mastných kyselin, které jsou rovněž n..
od 100 Kč
Atraktor Tandembaits IMPACT Attract Activator 500ml Medový Sirup
Akce
Výrobce: Tandem Baits Model: 11144
Optimální složení, které se dokonale osvědčilo při zakrmování, působí dlouhodobě.Optimální složení, které se dokonale osvědčilo při zakrmování, působí dlouhodobě. V Česku je celá řada rybářů lovicích tradičním způsobem – na feeder, na splávek nebo na těžko. I když jsme firma specialujizící se na kap..
od 23,01 Kč
Výrobce: SPRO Model: 8961-604
Tato řada je charakterizována 3 nejlepšími a osvědčenými kombinacemi příchutí, které jsou díky betainu a rybímu oleji velice atraktivní. Díky dobré rozpustnosti přidané betain kapaliny ve vodě jsou chuťové buňky těžce drážděny balení : 100g průměr boilie : 20mmDostupné ve 3 příchutích a barvác..
od 152 Kč
Boilies Richworth EURO 14mm 1kg Halibut
Akce
Výrobce: Richworth Model: HALIBUT
Velmi kvalitní boilie od anglické firmy Richworth patří mezi legendy na trhu. Je vyroben z kvalitních ingrediencí, je velmi pevný, při vrtání nepraská a ve vodě si po velmi dlouhou dobu drží strukturu a silné aroma.Novinka příchuť N-V - složení : mořská řasa chlorela, dva druhy rybích mouček, černý ..
od 299 Kč
Boilies Richworth EURO 20mm 1kg Rybí Moučka
Akce
Výrobce: Richworth Model: FISH MEAL 20
Velmi kvalitní boilie od anglické firmy Richworth patří mezi legendy na trhu. Je vyroben z kvalitních ingrediencí, je velmi pevný, při vrtání nepraská a ve vodě si po velmi dlouhou dobu drží strukturu a silné aroma.Novinka příchuť N-V - složení : mořská řasa chlorela, dva druhy rybích mouček, černý ..
od 299 Kč
Boilies Tandem Baits TOP EDITION 20mm 300ml Oliheň
Akce
Výrobce: Tandem Baits Model: 21207
Plovoucí boilies nejvyšší kvality dostupný v osmi příchutích.Popis příchutí :LOSOS & KAVIÁR Nástraha s rybím profilem a s extraktem z papriky. Bohatá boiliesová směs z lososové a rybí moučky s vysokým obsahem lososového oleje, rozpustných rybích proteinů, extraktu z fermentované krevety, extrak..
od 200 Kč
Výrobce: Tandem Baits Model: 17170
Je možné ještě více zdokonalit návnady?  Tandem Baits představujeme nový Dip Impact Attract  - absolutní klasika v novém kabátě. Optimálně hustý mix plný živin, vůní a příchutí založených na Impact Flavour, tekutých atraktorech, přírodních cukrech a stimulantech podpory žravosti ryb. Tyto dipy jsou ..
od 136 Kč
Výrobce: Tandem Baits Model: 11076
Nová řada vynikajících atraktorů, které dokonale aktivují kaprovité ryby a to doslova k záchvatu žravosti. Je to velmi hustá tekutina plná živin.Tato sada boosterů vám při lovu ryb nedá z počtu záběrů vydechnout.Pokud je jí ve vodě dostatek, tak intenzivně láka proplouvající ryby a udržuje je na krm..
od 23,76 Kč
Výrobce: BONY BAITS Model: 017-bon5
Vysoce kvalitní krmné boilies Bony Baits vhodné na zakrmení lovného místa, ale také s úspěchem použitelné pod háček. Krmné boilies je nabízeno v pěti přichutích s průměrem koule 20mm. Boilies má vysoký podíl esenciálních aminokyselin, nenasycených mastných kyselin a kompletní vitaminový premix. Slož..
od 549 Kč
Výrobce: Sensas Model: 27423
Tekutý posilovač vhodný pro zvýraznění či ochucení vnadících, krmítkových či boiliesových směsí. Lze jej použít i jako dip pro Vaše návnady. Dávkování cca 100ml na 2-3kg směsi...
od 129 Kč
Výrobce: BENZAR Model: 98085-674
Velice zajímavá univerzální měkčená peleta, kterou lze napíchnout přímo na háček, na nástrahový trn, nebo mimo háček se zarážkou. V ideálních podmínkách vydrží na háčku déle než hodinu. Tento čas výrazně ovlivní negativní aktivita malých ryb, protože dorážejí na nástrahu na háčku. Ve vodách s velkým..
od 93 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 102 (celkem stran 9)
Nastavení ochrany soukromí na RSP-FISHING.CZ
RSP-Fishing.cz přizpůsobujeme na míru vám. Tento e-shop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto e-shopu s tím souhlasíte. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjádříte svůj souhlas s užitím souborů cookies a s užitím a
předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.