Menu
Tvůj košík
Vítejte na nové verzi e-shopu RSP Fishing. Pokud jste zde poprvé, je třeba si před přihlášením resetovat heslo pomocí registrovaného emailu.
Váš účet jsme zachovali ale je třeba si ještě zkontrolovat veškeré osobní údaje.
Výrobce: Sébile ® Model: 1249230
Zvukové woblery Acast Minnow v barevném provedení M5. Jsou osazeny kvalitními pevnostními kroužky a háčky Owner ST36BC, (alespoň to tak bylo doposud).Tělo wobleru je částečně průhledné a obsahuje 3 kovové kuličky.  Kat. číslo  Model  Kód  Vel..
od 204 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: 1249209
Zvukové woblery Acast Minnow v barevném provedení Natural White Perch. Jsou osazeny kvalitními pevnostními kroužky a háčky Owner ST36BC, (alespoň to tak bylo doposud).Tělo wobleru je částečně průhledné a obsahuje 3 kovové kuličky.  Kat. číslo  Model  Kód ..
od 204 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: 1249246
Zvukové woblery Acast Minnow v barevném provedení O. Jsou osazeny kvalitními pevnostními kroužky a háčky Owner ST36BC, (alespoň to tak bylo doposud).Tělo wobleru obsahuje 3 kovové kuličky.  Kat. číslo  Model  Kód  Velikost  Váha ..
od 204 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: 1249231
Zvukové woblery Acast Minnow v barevném provedení Q2. Jsou osazeny kvalitními pevnostními kroužky a háčky Owner ST36BC, (alespoň to tak bylo doposud).Tělo wobleru obsahuje 3 kovové kuličky.  Kat. číslo  Model  Kód  Velikost  Váha ..
od 204 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: 1249234
Zvukové woblery Acast Minnow v barevném provedení VV. Jsou osazeny kvalitními pevnostními kroužky a háčky Owner ST36BC, (alespoň to tak bylo doposud).Tělo wobleru obsahuje 3 kovové kuličky.  Kat. číslo  Model  Kód  Velikost  Váha ..
od 204 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: 1250513
Unikátní zvukové woblery se středně velkou lopatkou v barevném provedení O. Jsou osazeny kvalitními pevnostními kroužky a háčky.  Kat. číslo  Model  Kód  Velikost  Váha  Typ  Casting  Trolling ..
od 242 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: KMLL136-IS06
Tyto woblery s extra dlouhou lopatkou jsou určeny k lovu mořským trollingem a jsou designovány pro dosažení maximální hloubky lovu. Jsou konstruovány aby vydržely boj s velkými a silnými exemplářemi mořských i sladkovodních ryb.SALT & SUN - určeno pro mořský rybolov !Woblery jsou osazeny extra p..
od 651 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: KMLL136-IS16
Tyto woblery s extra dlouhou lopatkou jsou určeny k lovu mořským trollingem a jsou designovány pro dosažení maximální hloubky lovu. Jsou konstruovány aby vydržely boj s velkými a silnými exemplářemi mořských i sladkovodních ryb.SALT & SUN - určeno pro mořský rybolov !Woblery jsou osazeny extra pevný..
od 651 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: 1250190-IS04
Tyto woblery s extra dlouhou lopatkou jsou určeny k lovu mořským trollingem a jsou designovány pro dosažení maximální hloubky lovu. Jsou konstruovány aby vydržely boj s velkými a silnými exemplářemi mořských i sladkovodních ryb.SALT & SUN - určeno pro mořský rybolov !Woblery jsou osazeny extra..
od 700 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: 1250190-IS03
Tyto woblery s extra dlouhou lopatkou jsou určeny k lovu mořským trollingem a jsou designovány pro dosažení maximální hloubky lovu. Jsou konstruovány aby vydržely boj s velkými a silnými exemplářemi mořských i sladkovodních ryb.SALT & SUN - určeno pro mořský rybolov !Woblery jsou osazeny ext..
od 700 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: 1250274
Tyto woblery s extra dlouhou lopatkou jsou určeny k lovu na trolling a jsou designovány pro dosažení maximální hloubky lovu. Jsou konstruovány aby vydržely boj s velkými a silnými exemplářemi mořských a sladkovodních ryb.Woblery jsou osazeny extra pevnými kroužky a háčky Owner ST66.Koolie Minnow LL ..
od 277 Kč
Výrobce: Sébile ® Model: SSSS152-IS10
The unique Splasher’s cupped mouth was created to make as much noise as possible and to eject tons of water to attract fish from afar or from deep down! The lure’s wide open mouth can create a real ruckus on top. It’s capable of launching large volumes of water when necessary to do that. Using a sof..
od 590 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 51 (celkem stran 5)
Nastavení ochrany soukromí na RSP-FISHING.CZ
RSP-Fishing.cz přizpůsobujeme na míru vám. Tento e-shop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto e-shopu s tím souhlasíte. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjádříte svůj souhlas s užitím souborů cookies a s užitím a
předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.